Wymiana mebli w pokoju syna

Jako, że syn już jakiś dobrych kilka lat temu wyprowadził się z domu, a w chwili obecnej mieszka już  z narzeczoną, postanowiliśmy wraz z małżonką iż pokój, który po sobie pozostawił przemianujemy na pokój gościnny.

Zaczęliśmy od zdarcia wszystkich plakatów piłkarzy, które syn namiętnie kolekcjonował, wyniesienia wszystkich mebli i odmalowania pokoju na „zielone jabłuszko” firmy Dekoral. Przed malowaniem było trochę przecierania, bo ostatnio pokój malowany był, gdy syn szedł do bierzmowania, a przy odzieraniu ścian z plakatów struktura została uszkodzona.

Kiedy ściany wyschły i mieliśmy zamiar wnieść meble z powrotem do pomieszczenia, żona stwierdziła, że skoro tworzymy nowy „image” pokoju, warto byłoby wymienić też stare, mocno zużyte przez syna meble. Akurat dobrze się złożyło, bo mieliśmy ostatnio dobry zastrzyk gotówki. Po krótkich dość poszukiwaniach, jako że miał być to pokój dla gości, postawiliśmy na: http://www.meblegenua.pl/lozka/lozko-cube-7122-2-2 – duże łóżko i http://www.meblegenua.pl/szafki-nocne/szafka-nocna-cube-7120 – szafkę nocną. Do pokoju wstawiliśmy też szafę, która nie koniecznie komponowała się z salonem.

Żebyście widzieli minę syna, kiedy przyjechał z narzeczoną na weekend i wszedł do „swojego” a już gościnnego pokoju. Na początku na jego twarzy było widać żal i sentyment, ale potem cieszył się z dużego 2-osobowego łóżka i „wesołego” koloru ścian.

1 comment:

  1. marczak

    Widzę, że meble zostały zakupione w salonie http://www.meblegenua.pl. Ja również kupiłem u nich mebel. Był to stół „Corino” (ten ciemniejszy model). Stół spełnia swoją funkcję bez zarzutów. Doskonale sprawdził się w święta wielkanocne, kiedy przyjmowaliśmy gości. Co do samego zakupu, to moja opinia o salonie Meble Genua jest bardzo pozytywna. Żona przebyła wiele salonów w poszukiwaniu „odpowiedniego” modelu i znalazła go właśnie w tym sklepie. Ja mając na kartce wypisany model i kolor, bez problemu dokonałem zakupu kilka dni później. Z dostawą również nie było problemów. Sklep godny polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.